150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Yoldan Çıkan Hikayeler

Yazar :
Yayınevi :
Derin Yayınları
15,75 TL
+
  • Pinterest
  • Özellikler
Yazın serin, kışın ise sıcak olan kasır eşeğe ikametgâh olarak verilmişti. Aslında evin belki de en kıymetli yeriydi. Ama önünü kapatan dükkânlar nedeniyle daha az ışık almaya başlamıştı. Elektrik tesisatı da bağlamamışlardı oraya mevcut haliyle tam bir ahırdı. 60 metrekare büyüklüğündeki alanda bol saman ve arpayla beslenen eşekleri ise tam bir damızlık gibiydi Her gün tımar edilir ama yediği arpanın etkisiyle yükselen testosteronları nedeniyle yerinde duramıyordu. Avludan çıkıp sokağı gördüğünde dörtnala koşmaya başlar onu yakalayıp kontrol etmekte zorlanıyorlardı. Evin adeta evlilik çağı gelmiş delikanlısı gibi olmuştu."
"İmam Adnan Sokakta bir barda grubuyla şarkıcılık yapan Mark İngiliz, grubun diğer üyesi ve arkadaşı İdris ise Galler’liydi. En çok İdris adına takmıştı Sabri. Israrlı soruları ve İdris adının Türkçe olduğu iddialarına İdris bu ismin tam manasıyla bir Galler adı olduğunu söylemişti. Galler’de bir dağ varmış aynı adla ve özellikle o bölgede birçok erkek çocuğa bu isim verilirmiş. Dağ ise adını bir azizin isminden almıştı. Bunun İdris peygamber olduğunu düşündü Sabri."
"Zaten bu coğrafyada yeni peygamberler geldikçe toplu halde bazen milletçe dinlerini değiştirmiş topluluklar. Bazıları ise nedense değiştirmiyordu dinlerini de peygamberlerini de. Önce Hazreti Musa ve dini vardı. Sonra Hazreti İsa gelince yeni dine geçişler olmuştu. Sonra Hazreti Muhammed gelince bu sefer de büyük bir geçiş Müslümanlığa olmuştu. Aralarındaki fark bu son dine girmeyişleriydi.
 

Sayfa Sayısı: 160

Kitap Boyutları: 13,5 x 21 cm

Cilt Bilgisi: Karton Kapak

ISBN No: 978-605-2017-10-4

Kâğıt Bilgisi: 3.Hamur

Barkod: 9786052017104

Basım Tarihi: 2018

Kredi Kartı
15,75 TL

Banka Havalesi
15,75 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
15,75 TL
15,75 TL

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belritilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.)

Yorum bulunamadı...!

Yorum Yap

İlgili ürünler